Kinderkerkdienst zondag 28 juni

Categories: Algemeen,Diaconie,Jeugd,Overzicht,Speciale diensten

Het voorbeeld van de drie dienaren

Wat leuk dat je meedoet met deze kinderkerkdienst. Een gezegende kinderdienst en veel plezier.

Deze zondag is de vierde van een blok met vier verhalen uit het evangelie van Matteüs over Gods nieuwe wereld. Vandaag staat Matteüs 25:14-30 centraal: een voorbeeld van drie dienaren die allemaal uitgedaagd worden om te zorgen voor het geld van een rijke man. Het verhaal vertelt ons  dat God ieder mens gaven en talenten geeft die bij die persoon passen, en die je mag inzetten voor goede dingen. En dat je goed je best moet doen als je ergens verantwoordelijk voor bent.

Knutselen/puzzelen:

Wat ga je maken? Je kunt dit uitprinten om er mee aan de slag te gaan.

  • Handleiding bij de werkbladen “Het voorbeeld van de drie dienaren”
  • Werkblad “Zorg in beeld”
  • Werkblad “Wat kun je doen met een miljoen”
  • Werkblad “Een geldbiljet met emotie”  

Zegen:

We sluiten af met het lied 

Veel plezier en Gods zegen in deze week.

Doe je volgende week weer mee met de Kinderkerkdienst? Tot dan!