Preekrooster Protestantse Gemeente Harkema 2023

Datum Tijd Voorganger Bijzonderheden Lied vooraf
Januari 1 9.30 Geen dienst
8 9.30 Ds. B. P. de Boer Kollum NLB 913: 1, 3 en 4
15 9.30 Ds. J. J. van der Sleen Surhuisterveen Voorbereiding HA ELB 396: 1 en 2
22 9.30 Ds. H. van den Bosch Haren Viering HA/Tienerkerk/ KND ELB 295
29 9.30 Dhr. J. van der Meer Drachten NLB 213: 1 en 2
Februari 5 9.30 Ds. R. Lafeber Gorredijk NLB 283: 1, 2 en 5
12 11.00 Door commissie Jeugddienst
19 9.30 Ds. E. A. van Gulik Leek ELB 7a: 1, 2 en 5
26 9.30 Ds. Inge Landman Aldeboarn (Voorjaarsvakantie) NLB 215: 1, 3 en 7
Maart 5 9.30 Ds. A. Vriend Workum (Voorjaarsvakantie) NLB 216
8 19.30 Ds. J. Glas Kootstertille Bidstond voor gewas en arbeid Gez. 351
12 9.30 Ds. W. J. van Dijk Surhuisterveen Tienerkerk ELB 186a: 1 en 2
19 9.30 Door commissie Zangdienst + jeugdactiviteiten NLB 150a: 1, 3 en 5
26 9.30 Ds. G. Timmer Kollum ELB 422: 1, 2 en 4
April 2 9.30 Ds. H. Vlasman Gytsjerk Palmzondag / Kingskids NLB 536
6 19.30 Ds. G. J. Otter Damwâld Witte donderdag – Viering HA Diep, diep aan Uwe voeten: https://www.youtube.com/watch?v=S58mWG5p5ZM
7 19.30 Dhr. B. Smedes Surhuisterveen Goede vrijdag
8 19.30 Ds. G. den Dikken Drachten Stille zaterdag
9 9.30 Ds. Inge Landman Aldeboarn Paasmorgen ELB 122: 1, 2 en 4
16 9.30 Ds. G. Borger-Koetsier Surhuizum Kampweekend ELB 147: 1, 2 en 5
23 9.30 Ds. D. van den Bosch-Heij Haren (Meivakantie) NLB 210: 1 en 2
30 9.30 Ds. J. J. van der Sleen Surhuisterveen (Meivakantie) ELB 212
Mei 7 9.30 Ds. G. den Dikken Drachten (Meivakantie) NLB 906: 1 en 8
14 9.30 Ds. E. Fokkema Twelloo Kingskids ELB 413: 1, 2 en 4
18 9.30 Strandheem Hemelvaartsdag
21 9.30 Ds. A. Vriend Workum NLB 769: 1 en 6
28 9.30 Ds. G. van Helden Buitenpost Pinksteren NLB 632
Juni 4 9.30 Ds. W. J. van Dijk Surhuisterveen NLB 800: 1 en 3
11 9.30 Ds. I. de Rouwe Leeuwarden NLB 885
18 9.30 Dhr. R. Colijn of Mevr. F. Wesseling Leeuwarden/De Tike Tentdienst feestweek
25 9.30 Ds. Inge Landman Aldeboarn Voorbereiding HA JdH 210: 1 en 2
Juli 2 9.30 Ds. E. A. van Gulik Leek Viering HA Voor ieder van ons een plaats aan de tafel – Leona Philippo – YouTube
9 10.30 Door commissie Kliederkerk
16 9.30 Dhr. J. van der Meer Drachten NLB 753: 1, 2 en 6
23 9.30 Ds. J. Glas Kootstertille (Bouwvak.) Gez. in VEG
30 9.30 Br. G. Riemersma Leeuwarden (Bouwvak.) Gez. in PKN NLB 217: 1, 2 en 5
Augustus 6 9.30 Dhr. B. Smedes Surhuisterveen (Bouwvak.) Gez. in VEG
13 9.30 Ds. M. Koppe Dokkum (Bouwvak.) Gez. in PKN NLB 314: 1 en 5
20 9.30 Dhr. B. Smedes Surhuisterveen (Bouwvak.) Gez. in VEG
27 9.30 Br. S. de Boer Buitenpost (Bouwvak.) Gez. in PKN NLB 377: 1, 2 en 3
September 3 9.30 Ds. Inge Landman Aldeboarn Bevestiging ambtsdragers NLB 345
10 9.30 Ds. E. Fokkema Twelloo NLB 405: 1, 2 en 4
17 9.30 Door commissie Startzondag / Kingskids NLB 971: 1 en 3
24 9.30 Ds. B. P. de Boer Kollum ELB 381: 1 en 2
Oktober 1 9.30 Dhr. W. Feenstra Harkema ELB 357: 1 en 4
8 9.30 Ds. H. J. de Groot Burgum Voorbereiding HA JdH 57: 1 en 3
8 11.00 Door commissie Kerk/school/gezin in VEG
15 9.30 Ds. Inge Landman Aldeboarn Viering HA / Kingskids NLB 276: 1 en 3
22 9.30 Ds. T. A. Huttenga Burgum (Herfstvakantie) ELB 299: 1 en 3
29 9.30 Zr. F. Wesseling De Tijnje Reformatiedienst in PKN NLB 723
November 1 19.30 Ds. J. Glas Kootstertille Dankstond voor gewas en arbeid Gez 350
5 9.30 Door Zangdienstcommissie Zangdienst + jeugdactiviteiten ELB 356
12 9.30 Dhr. J. van der Meer Drachten JdH 13: 1 en 4
19 9.30 Ds. G. Timmer Kollum ELB 435
26 9.30 Dhr. B. Smedes Surhuisterveen Eeuwigheidszondag NLB 247: 1, 3 en 5
December 3 9.30 Ds. W. J. van Dijk Surhuisterveen 1e advent / Kingskids NLB 440: 1 en 4
10 9.30 Ds. D. van den Bosch-Heij Haren 2e advent NLB 444: 1, 4 en 5
17 9.30 Ds. E. A. van Gulik Leek 3e advent / Tienerkerk NLB 442
24 21.00 Ds. Inge Landman Aldeboarn 4e advent / Kerstnachtdienst NLB 483
25 10.00 Door commissie Kerstgezinsdienst, 1e kerstdag NLB 486: 1 en 3
31 9.30 Dhr. B. Smedes Surhuisterveen Oudjaarsdag JdH 406: 1 en 3