Diensten tijdens de schoolvakantie:

Categories: Algemeen,Diaconie,Overzicht,Speciale diensten

De kerkenraad van onze gemeente heeft besloten om NOG NIET over te gaan  tot zogenaamde “fysieke diensten”.

Het karakter van een kerkdienst, waarbij de gemeente samenkomt, samen zingt en voor, tijdens en na de dienst op een open manier verbonden is met elkaar is in onze ogen niet haalbaar. Bovendien, de manier van kerkdienst organiseren is dusdanig ingewikkeld zodat de kerkenraad alle nadelen groter vindt dan het voordeel om op zondag de deur weer voor iedereen te openen.

De laatste week van de schoolvakanties zal de kerkenraad opnieuw bij elkaar komen om de situatie dan te beoordelen.

De GEZAMENLIJKE diensten in de VEG zijn wel toegankelijk, maar ook deze zijn gebonden aan regels. U dient via het Lichtbaken de kerk binnen te moeten komen. Iedereen is welkom, maar vol is vol. Dat betekent dat er plaats is voor 100 personen. 

Zie voor het gehanteerde protocol de website van de VEG: http://www.kerkharkema.nl/