Bent u op zoek naar de ware betekenis van Goede Vrijdag?

Categories: Algemeen,Diaconie,Overzicht,Speciale diensten

Bent u op zoek naar de ware betekenis van Goede Vrijdag ?

Dan bent u van harte uitgenodigd om op 30 maart 2018 in de sporthal “de Fugelkamp” in Harkema de voorstelling “Goede Vrijdag, het verhaal” te ervaren.

Deze voorstelling is geschreven door Gospel/Praiseband “Passion for Christ”. In deze muzikale voorstelling wordt het verhaal van Goede Vrijdag vertelt door Mattheus, één van de discipelen van Jezus. In deze voorstelling wordt u meegenomen naar de gebeurtenissen van die bewuste dag.

Leden van de PKN en Vgkn gemeente uit Harkema brengen, samen met vaste spelers, het verhaal tot leven. Het geheel wordt ondersteund door live uitgevoerde zang en muziek van Passion for Christ. Eerder vertoonde voorstellingen werden door de vele bezoekers als zeer indrukwekkend ervaren.

De voorstelling begint om 20:00 uur en de zaal is open vanaf 19:00 uur. De toegang is gratis.

Meer informatie vindt u op www.passionforchrist.nl